Kutsume Sind osalema Sustinere iga-aastasel ESG ja jätkusuutlikkuse aruandluse idee-hommikul "Hakkame sättima - uueks aruandluse hooajaks ajastuks" - veebis reedel 5. novembril kell 9.30-10.30.

Registreeri selle lehe lõpus enda osalemine, sest vaid nii teame saata lingi veebiseminarile. Vaata ka Facebooki eventi siin (siin registreerimine endiselt vajalik!)

Sel korral fookuses:
  • Raporteerimist mõjutavad ELi regulatsioonid. Kuidas uued regulatsioonid ja direktiivid - jätkusuutlikkuse taksonoomia ja Corporate Sustainability Reporting Directive - kõiki ettevõtteid puudutavad (Els Heile, Sustinere ESG ja regulatsioonide ekspert)
  • Värske uuringu tulemused, trendid ja soovitused. Sustinere iga-aastase TOP100 Eesti mõjukama ettevõtte ESG ja jätkusuutlikkuse aruandluse uuringu ülevaade 2020 raportite põhjal (Marko Siller, Sustinere asutaja ja partner)
  • Ettevõtte kliimamõju raporteerimise hea tava. Soovitused oma süsiniku jalajälje avalikustamiseks - usaldusväärselt, korrektselt ja ilma rohepesu riskita (Kadri Sipp, Sustinere keskkonnaekspert)

Siit jõuad Facebooki eventi infoni
, et kutsuda ka kolleegid ja tuttavad osalema.