Filtreeri postitusi

Ühiskondlik vastutus Põhjamaade ärikultuuris

Rääkisime oma 5.märtsi idee-hommikul vastutustundliku juhtimise rollist Põhjamaadest - sealsetes ühiskondades, tarbijate ja ettevõtete seas. Jagasime kogemusi ja soovitusi, mida Soome, Rootsi, Taani, Norra ja teiste Põhjamaade turgudega koostööd tehes silmas pidada ja mida võiksime neilt õppida selleks, et ka siinset juhtimiskultuuri edendada.

Sustinere alustas koostööd Põhjamaade ühe juhtiva jätkusuutlikkuse agentuuriga Enact

Uudis 6. veebruaril 2019

Head kliendid, koostööpartnerid ja sõbrad,

Meil on rõõm teiega seda uudist jagada! Sustinere käivitas strateegilise koostöö Põhjamaade ühe suurima jätkusuutlikkuse ja ühiskondliku vastutuse teemale spetsialiseerunud nõustamisfirmaga Enact Sustainable Strategies. Kahe ettevõtte tugevusi kombineerides suudame pakkuda parimaid jätkusuutlike strateegiate ja vastutustundliku juhtimise lahendusi äri- ja avaliku sektori organisatsioonidele Eestis, Lätis ja Leedus.

Intervjuu! Dave Ulrich - värvikas ja rikastav persoon

Ilmselt suurem osa ettevõtte strateegia ning töötajatega toimetavatest juhtidest on kuulnud Dave Urlichi nime. Kuid Sulle siiski ei meenu, kes ta on, siis tea, et teda on nimetatud üheks mõjukamaks mõtlejaks HR (Human Resources) valdkonnas. Ta on professor, kirjanik, juhtide koolitaja ja konsultant ning sellele lisaks ka väga värvikas isiksus. Tegime temaga intervjuu, mida saad nüüd siin lugeda!


Kliendikogemuse Juhtimise Meistriklassi 1 lend

2018 oktoobris ja novembris toimus Sustinere esimene Kliendikogemuse Juhtimise Meistriklass. Sellest, mida tegime, millised olid saadud kogemused ja edasised plaanid saabki järgnevalt lugeda.  

Arvamusfestival 2018 arutelud - mida valida?

10-11. augustil toimub Paides kuues Arvamusfestival. Pea 200 toimuva arutelu teemad on haridusest terviseni, töökohtadest kuni Eesti visioonini, tehnoloogiast integratsioonini. Iga aktiivne ja mõtlev inimene peaks leidma sobiva. Kus kuulata ja kaasa rääkida ärisektori ühiskondliku mõju ja vastutuse teemadel? Toome välja oma 8 soovitust.

Arhiiv