Filtreeri postitusi

Põhjamaade tublimad jätkusuutlikud brändid

Aprilli lõpus avaldati Põhjamaade tarbijate meelest kõige jätkusuutlikumate brändide indeksite tulemused. Kokku üle 900 brändi seast leiab nii Soome, Rootsi, Norra kui Taani TOP50 hulgast mitmeid Eesti tarbijale tuttavaid firmasid. Kõige jätkusuutlikumaks peavad põhjamaalased eri riikides Coopi.

6 artiklit juhtimiseks muutuvas keskkonnas

Pärnu Finantskonverentsil 2017 ütles Eleringi juht Taavi Veskimägi: “Juhi parem käsi ei ole finantsjuht, vaid strateegiline personalijuht." Sellest innustatuna kirjutasime personalijuhtimise vaatenurgast kuus artiklit, et jagada oma mõtteid muutuvas keskkonnas orienteerumiseks – ikka läbi meile omaste kaasamise, läbipaistvuse ja ühiskondliku vastutuse teemade.

Huvigruppe kaasates pead olema valmis muutuma

17. aprillil 2018 kutsusime "Kui mõistlik on avatud suhtlus huvigruppidega?" hommikuseminariks lavale Olle Tischleri (Elroni juht), Irina Bojenko (VKG suhtekorraldusjuht), Luulea Lääne (Coca-Cola HBC Baltikumi kommunikatsioonijuht) ja Raimo Poomi (Delfi ja Päevalehe tegevtoimetaja ja uudistetoimetuse juht) ning saali umbes 30 inimest Eesti jaoks olulistest ettevõtetest.

Arhiiv