Meie töömaht kasvab. Rohkem ettevõtteid ja organisatsioone vajavad tuge jätkusuutlikkuse strateegiate kujundamiseks ning keskkonnamõju nutikamaks juhtimiseks. Sestap hoiame pidevalt silmad lahti tarkate ja tegusate inimeste suunal. Kui Sul on mõni täpsem mõte koostööks või tahad teada, kas meil oleks lähiajal tööd pakkuda - kirjuta maris@sustinere.ee ja räägime.

Praegu otsime aktiivselt Sustinere tiimi abiväge nendele positsioonidele (kliki ja loe lähemalt):


* * * * * *

Milline Sustinere tiim täna on?  Tark ja nutikas kliima- ja jätkusuutlikkuse teadmistega. Eestis 13-liikmeline ja Lätis- Leedus veel kolm inimest, keda ühendab missioon ettevõtteid ja organisatsiooni jätkusuutlikumalt ja keskkonnahoidlikumalt tegutsema aidata - tahame asju päriselt muuta. Töötame suure mõjuga ettevõtetega, väga erinevates valdkondades - töölaud on väljakutsuv ja mitmekesine.

Oma töös oleme põhjalikud, tead(m)uspõhised ja veenvad, samas praktilised ja elulised. Ja alati lahedad, värsked ja väikese vimkaga. Meil on arengut "toitev" keskkond (iseenda ja kogu meie ettevõtte mõttes).  Dünaamiline ja paindlik töökorraldus. Kuidas muidu saakski.

Sa oled siin. Tundub, et meil on midagi ühist.